Akdes İsminin Anlamı

Akdes : En kutsalAkdes İsminin Analizi

A : Algılama gücü ve mantık yürütme kabiliyeti yüksek kişiliği temsil eder.

K : Başarılı, unvan sahibi ve daima yükselen bir kişiliği ifade eder.

D : Üstün gücü temsil eder, hırslı ve zorluklara direnen kişiliği ifade eder.

E : Ruhsal karışıklığı temsil eder, yani üzüntü ve sevinci bir arada yaşayan ve ruhsal gel gitleri olan kişiliği ifade eder.

S : Hayalperestliği sembolize eder. Aşırı hayal kuran kişilik.Akdes İsmiyle Uyumlu İsimler

Hades 1.Anlamı: Küçük hades ve büyük hades olmak üzere ikiye ayrılır. Küçük hades; bevl etmek, herhangi bir yerden kan çıkması ve abdesti bozan diğer durumlarla meydana gelen manevî kirlilik hâlidir. Namaz abdesti almakla temizlenilir. Büyük hades ise, cünüblük, hayız ve nifas hâlleri ile meydana gelen manevî kirliliktir. Boy abdesti alarak ağızı, burnu ve bütün bedeni yıkamakla ondan temizlenilir. 2.Anlamı: Hades Yunan Mitolojisinde ölülere hükmeden yeraltı tanrısıdır.
Mukaddes Kutsal olan , mübarek olan Mukaddes Kutsal olan , mübarek olan


Akdes isminin anlamı Akdes ne demek Akdes isim analizi

Tags : Akdes isminin anlamı nedir Akdes ne anlama geliyor Akdes ne demek Akdes isminin anlamı Akdes isminin anlamı nedir Akdes ne anlama geliyor Akdes ne demek Akdes isminin anlamı Akdes isminin anlamı nedir Akdes ne anlama geliyor Akdes ne demek Akdes isminin anlamı Akdes isminin anlamı nedir Akdes ne anlama geliyor Akdes ne demek Akdes isminin anlamı Akdes isminin anlamı nedir Akdes ne anlama geliyor Akdes ne demek Akdes isminin anlamı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı...