Ayaba İsminin Anlamı

Ayaba : Muhammed Tapar'ın oğlu. Büyük Selçuklu Sultanı Sancar'ı Oğuzların elinden tutsaklıktan kurtarıp tahtına oturttu. Selçukluları istila etmek isteyen Harizm Şahlan uzun süre engellediAyaba İsminin Analizi

A : Algılama gücü ve mantık yürütme kabiliyeti yüksek kişiliği temsil eder.

Y : Geçmişteki izleri, üzüntü ve diğer olayları sürekli yaşarlar, geçmişlerini asla unutmazlar ve güçlü bir kişilik yapısı gösterirler.

A : Algılama gücü ve mantık yürütme kabiliyeti yüksek kişiliği temsil eder.

B : Ön sezileri kuvvetli kişiliği temsil eder. En olumsuz olaylarda dahi umutlarını yitirmeyen kişiliktir, aynı zamanda.

A : Algılama gücü ve mantık yürütme kabiliyeti yüksek kişiliği temsil eder.Ayaba İsmiyle Uyumlu İsimler

Baba 1. Kendi dölünden çocuğu olan erkek. 2.Anlamı: Birinci dereceden erkek akraba. 3.Anlamı: Koruyucu, velinimet. 4.Anlamı: Saygı ifadesi olarak yaşlılara verilen unvan. 5. Ecdad, Ata. 6. Tekke büyüğü. 7. Zencilerde görülen saraya benzer bir hastalık. - Baba Oruç. Oruç Reis. Türk denizcisi Barbaros Hayrettin Paşa'nın lakabı.
Saba Gündoğusundan esen hafif rüzgar. Türk müziğinin en eski makamlarından


Ayaba isminin anlamı Ayaba ne demek Ayaba isim analizi

Tags : Ayaba isminin anlamı nedir Ayaba ne anlama geliyor Ayaba ne demek Ayaba isminin anlamı Ayaba isminin anlamı nedir Ayaba ne anlama geliyor Ayaba ne demek Ayaba isminin anlamı Ayaba isminin anlamı nedir Ayaba ne anlama geliyor Ayaba ne demek Ayaba isminin anlamı Ayaba isminin anlamı nedir Ayaba ne anlama geliyor Ayaba ne demek Ayaba isminin anlamı Ayaba isminin anlamı nedir Ayaba ne anlama geliyor Ayaba ne demek Ayaba isminin anlamı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı...