Aybeg İsminin Anlamı

Aybeg : -Ay gibi temiz ve aydın yönetici, ileri gelen, bey. Abeg Kutbeddin (Öl. 1210): Delhi Memlükler Devleti'nin kurucusu. İslam'ın Ortaasya'da yayılmasında büyük başarılar gösteren, Gazne sultanı Muiziddin'le birlikte savaşıp onun ölümüyle Delhi sultanlığına gelen ünlü komutanAybeg İsminin Analizi

A : Algılama gücü ve mantık yürütme kabiliyeti yüksek kişiliği temsil eder.

Y : Geçmişteki izleri, üzüntü ve diğer olayları sürekli yaşarlar, geçmişlerini asla unutmazlar ve güçlü bir kişilik yapısı gösterirler.

B : Ön sezileri kuvvetli kişiliği temsil eder. En olumsuz olaylarda dahi umutlarını yitirmeyen kişiliktir, aynı zamanda.

E : Ruhsal karışıklığı temsil eder, yani üzüntü ve sevinci bir arada yaşayan ve ruhsal gel gitleri olan kişiliği ifade eder.

G : İnatçı kişilik, gerginlik ve üstün güçlere sahip olma arzusunu ifade eder.

Aybeg isminin anlamı Aybeg ne demek Aybeg isim analizi

Tags : Aybeg isminin anlamı nedir Aybeg ne anlama geliyor Aybeg ne demek Aybeg isminin anlamı Aybeg isminin anlamı nedir Aybeg ne anlama geliyor Aybeg ne demek Aybeg isminin anlamı Aybeg isminin anlamı nedir Aybeg ne anlama geliyor Aybeg ne demek Aybeg isminin anlamı Aybeg isminin anlamı nedir Aybeg ne anlama geliyor Aybeg ne demek Aybeg isminin anlamı Aybeg isminin anlamı nedir Aybeg ne anlama geliyor Aybeg ne demek Aybeg isminin anlamı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı...