Aybek İsminin Anlamı

Aybek : Put, sanemAybek İsminin Analizi

A : Algılama gücü ve mantık yürütme kabiliyeti yüksek kişiliği temsil eder.

Y : Geçmişteki izleri, üzüntü ve diğer olayları sürekli yaşarlar, geçmişlerini asla unutmazlar ve güçlü bir kişilik yapısı gösterirler.

B : Ön sezileri kuvvetli kişiliği temsil eder. En olumsuz olaylarda dahi umutlarını yitirmeyen kişiliktir, aynı zamanda.

E : Ruhsal karışıklığı temsil eder, yani üzüntü ve sevinci bir arada yaşayan ve ruhsal gel gitleri olan kişiliği ifade eder.

K : Başarılı, unvan sahibi ve daima yükselen bir kişiliği ifade eder.Aybek İsmiyle Uyumlu İsimler

Atabek 1. Selçuklu devletinde şehzadelerin terbiyesiyle vazifeli şahıs. 2.Anlamı: Lala. Devlet idaresinde yetki taşıyan naip.
Baybek (bkz. Baybaş)
Canbek Özü pek, güçlü kişilikli kimse.
Gülbek Gülümseyen bey.
Hanbek Güçlü, kuvvetli hükümdar.
Hasbek İyi, dürüst, saf insan.
Kelebek 1.Anlamı: Vücudu, kanatları ince pullarla ve türlü renklerle örtülü, tırtılın metamorfoz geçirmiş hali.
Orbek Şehir beyi
Özbek 1. Yiğit, cesur, özü güçlü. 2.Anlamı: Orta Asya'da yaşayan bir Türk boyu ve bu boydan olan kimse. 3.Anlamı: Dere, çay.
Tanbek Aydın bey
Ulubek Saygınlığı olan bey


Aybek isminin anlamı Aybek ne demek Aybek isim analizi

Tags : Aybek isminin anlamı nedir Aybek ne anlama geliyor Aybek ne demek Aybek isminin anlamı Aybek isminin anlamı nedir Aybek ne anlama geliyor Aybek ne demek Aybek isminin anlamı Aybek isminin anlamı nedir Aybek ne anlama geliyor Aybek ne demek Aybek isminin anlamı Aybek isminin anlamı nedir Aybek ne anlama geliyor Aybek ne demek Aybek isminin anlamı Aybek isminin anlamı nedir Aybek ne anlama geliyor Aybek ne demek Aybek isminin anlamı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı...