Barlas İsminin Anlamı

Barlas : Kahraman, savaşçı.Barlas İsminin Analizi

B : Ön sezileri kuvvetli kişiliği temsil eder. En olumsuz olaylarda dahi umutlarını yitirmeyen kişiliktir, aynı zamanda.

A : Algılama gücü ve mantık yürütme kabiliyeti yüksek kişiliği temsil eder.

R : Tereddütlü kişilik demektir, karar vermede zorlanmalar yaşarlar.

L : Sanatsal yönleri olan kabiliyetli kişilik ifadesidir.

A : Algılama gücü ve mantık yürütme kabiliyeti yüksek kişiliği temsil eder.

S : Hayalperestliği sembolize eder. Aşırı hayal kuran kişilik.Barlas İsmiyle Uyumlu İsimler

Ahlas 1.Anlamı: Saf, halis, karışımsız. 2.Anlamı: İyi yürekli, temiz kimse. 3.Anlamı: Kur´anî ıstılahta, Allah´a halis ola­rak yönelip ihlaslılıkta ileri bir dereceye varmış kul.
Atlas 1.Anlamı: Üstü ipek, altı pamuk kumaş, diba. 2.Anlamı: Düz, havasız, tüysüz. 3.Anlamı: Büyük harita. 4.Anlamı: Atlas okyanusu. 5. Kuzey Afrika'da Fas, Cezayir'i geçerek Tunus Körfezi'ne kadar uzanan sıradağlara verilen ad.
Halas Kurtuluş, kurtulma.
İhlas 1.Anlamı: Halis, temiz doğru sevgi. 2.Anlamı: Gönülden gelen dostluk, samimiyet, doğruluk, bağlılık. 3.Anlamı: Kur'anı Kerim'in 112.Anlamı: suresinin adı.
Oflas bk. Oflaz
Talas 1.Anlamı: Yelin kaldırdığı toz. 2.Anlamı: Fırtına, kasırga. 3.Anlamı: Can sıkıntısı. 4.Anlamı: Köşe. 5. Oğuzların 24 boyundan biri.


Barlas isminin anlamı Barlas ne demek Barlas isim analizi

Tags : Barlas isminin anlamı nedir Barlas ne anlama geliyor Barlas ne demek Barlas isminin anlamı Barlas isminin anlamı nedir Barlas ne anlama geliyor Barlas ne demek Barlas isminin anlamı Barlas isminin anlamı nedir Barlas ne anlama geliyor Barlas ne demek Barlas isminin anlamı Barlas isminin anlamı nedir Barlas ne anlama geliyor Barlas ne demek Barlas isminin anlamı Barlas isminin anlamı nedir Barlas ne anlama geliyor Barlas ne demek Barlas isminin anlamı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı...