Bera İsminin Anlamı

Bera : 1.Anlamı: Fazilet. 2.Anlamı: Seçkin olma vasfı. 3.Anlamı: Olgunluk. el-Bera' b. Azib: Ashabdandır. (Küfe-691). Bedir gazası dışında bütün savaşlara katıldı. Rey ve Kazvin'i fethetti. Kufe'de vefat ettiBera İsminin Analizi

B : Ön sezileri kuvvetli kişiliği temsil eder. En olumsuz olaylarda dahi umutlarını yitirmeyen kişiliktir, aynı zamanda.

E : Ruhsal karışıklığı temsil eder, yani üzüntü ve sevinci bir arada yaşayan ve ruhsal gel gitleri olan kişiliği ifade eder.

R : Tereddütlü kişilik demektir, karar vermede zorlanmalar yaşarlar.

A : Algılama gücü ve mantık yürütme kabiliyeti yüksek kişiliği temsil eder.Bera İsmiyle Uyumlu İsimler

Mavera Ara, geri, bir şeyin ötesinde bulunan
Sera Saray.
Sitera Sitera yıldız kız anlamında kürtçe isim
Suhansera Ahenkli söz söyleyen
Ümera Beyler, emirler
Vera 1.Anlamı: Günah ve haramdan kaçınmak için şüpheli şeylerden uzak durma, takva, ittika. 2.Anlamı: Halk, mahluk, alem, kainat.


Bera isminin anlamı Bera ne demek Bera isim analizi

Tags : Bera isminin anlamı nedir Bera ne anlama geliyor Bera ne demek Bera isminin anlamı Bera isminin anlamı nedir Bera ne anlama geliyor Bera ne demek Bera isminin anlamı Bera isminin anlamı nedir Bera ne anlama geliyor Bera ne demek Bera isminin anlamı Bera isminin anlamı nedir Bera ne anlama geliyor Bera ne demek Bera isminin anlamı Bera isminin anlamı nedir Bera ne anlama geliyor Bera ne demek Bera isminin anlamı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı...