Beyati İsminin Anlamı

Beyati : 1. Gece uyuma, gece iş görme, geceyi işiyle geçirme. 2.Anlamı: Türk müziğinin en eski makamlarından olup, hala kullanılmakta olan bir makamdır.Beyati İsminin Analizi

B : Ön sezileri kuvvetli kişiliği temsil eder. En olumsuz olaylarda dahi umutlarını yitirmeyen kişiliktir, aynı zamanda.

E : Ruhsal karışıklığı temsil eder, yani üzüntü ve sevinci bir arada yaşayan ve ruhsal gel gitleri olan kişiliği ifade eder.

Y : Geçmişteki izleri, üzüntü ve diğer olayları sürekli yaşarlar, geçmişlerini asla unutmazlar ve güçlü bir kişilik yapısı gösterirler.

A : Algılama gücü ve mantık yürütme kabiliyeti yüksek kişiliği temsil eder.

T : Oldukça ketum tavırlı ve duygularını karşısındakine açmayı zor başarabilen kişiliği temsil eder.

I : Hassas, duygusal.Beyati İsmiyle Uyumlu İsimler

Hayati Yaşamsal, yaşamla ilgili önemli olan
Memati Doğarken annesini öldüren. Ölüm. Kuran-ı Kerimde Casiye 21.Anlamı: Enam 162 İsra 75. ayetlerde geçmektedir.
Necati Kurtuluşa ermek
Şati Kıyı, kenar
Şefaati Şefaatle ilgili
Zati 1.Anlamı: Kendiyle ilgili, kendine ait, özel. 2.Anlamı: Özle ilgili.


Beyati isminin anlamı Beyati ne demek Beyati isim analizi

Tags : Beyati isminin anlamı nedir Beyati ne anlama geliyor Beyati ne demek Beyati isminin anlamı Beyati isminin anlamı nedir Beyati ne anlama geliyor Beyati ne demek Beyati isminin anlamı Beyati isminin anlamı nedir Beyati ne anlama geliyor Beyati ne demek Beyati isminin anlamı Beyati isminin anlamı nedir Beyati ne anlama geliyor Beyati ne demek Beyati isminin anlamı Beyati isminin anlamı nedir Beyati ne anlama geliyor Beyati ne demek Beyati isminin anlamı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı...