Birun İsminin Anlamı

Birun : 1. Dışarı. 2.Anlamı: Dış harici. 3.Anlamı: Osmanlı Devleti'nde saray dışında vazifeli memurlar.Birun İsminin Analizi

B : Ön sezileri kuvvetli kişiliği temsil eder. En olumsuz olaylarda dahi umutlarını yitirmeyen kişiliktir, aynı zamanda.

I : Hassas, duygusal.

R : Tereddütlü kişilik demektir, karar vermede zorlanmalar yaşarlar.

U : Durgun görünümlü, çok ağır hareket eden, işlerini ağırdan alan bir profil çizen kişilik.

N : Üstün güçlere sahip, sağduyulu kişiliği ifade eder.Birun İsmiyle Uyumlu İsimler

Arserun Çabuk,hızlı allah(cc)isimlerinden aydınlatan.
Harun Parlayan. Hz. Musa’nın küçük kardeşinin adı. Hz. Harûn (a.s), israilogullari peygamberlerinden, Hz. Musa (a.s)’in kardesi.
Karun 1. Beni İsrail'de zenginliğiyle meşhur olan ve bu yüzden kendisini herşeyin sahibi gibi görmeye başlayıp Allah'a karşı büyüklenen, belki de dünya kapitalistlerinin en eskisi ve en büyüğü olan kişi. Hz. Musa dönemlerinde yaşamış bu müstekbir, ilahi kahır ve intikama uğrayarak bütün servetiyle birlikte ani bir zelzele ve tufan sonucu yerin dibine geçmiştir. 2.Anlamı: Hunnan ile Beni İsrail'e zulmeden Fir'avun'un müşrik nazırlarından. 3.Anlamı: Çok zengin kimse.
Makrun Ulaşmış, kavuşmuş, yakın
Orun 1.Anlamı: Özel, yer. Önemli bir görevlinin çalıştığı yer, makam. 2.Anlamı: Gizli, habersiz. 3.Anlamı: Huy, yaratılış.
Torun Bir kimseye göre çocuğunun çocuğu.


Birun isminin anlamı Birun ne demek Birun isim analizi

Tags : Birun isminin anlamı nedir Birun ne anlama geliyor Birun ne demek Birun isminin anlamı Birun isminin anlamı nedir Birun ne anlama geliyor Birun ne demek Birun isminin anlamı Birun isminin anlamı nedir Birun ne anlama geliyor Birun ne demek Birun isminin anlamı Birun isminin anlamı nedir Birun ne anlama geliyor Birun ne demek Birun isminin anlamı Birun isminin anlamı nedir Birun ne anlama geliyor Birun ne demek Birun isminin anlamı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı...