Enbiya İsminin Anlamı

Enbiya : Peygamberler.Enbiya İsminin Analizi

E : Ruhsal karışıklığı temsil eder, yani üzüntü ve sevinci bir arada yaşayan ve ruhsal gel gitleri olan kişiliği ifade eder.

N : Üstün güçlere sahip, sağduyulu kişiliği ifade eder.

B : Ön sezileri kuvvetli kişiliği temsil eder. En olumsuz olaylarda dahi umutlarını yitirmeyen kişiliktir, aynı zamanda.

I : Hassas, duygusal.

Y : Geçmişteki izleri, üzüntü ve diğer olayları sürekli yaşarlar, geçmişlerini asla unutmazlar ve güçlü bir kişilik yapısı gösterirler.

A : Algılama gücü ve mantık yürütme kabiliyeti yüksek kişiliği temsil eder.Enbiya İsmiyle Uyumlu İsimler

Çiya Dağ anlamına gelmektedir.
Eliya 1-güzel kokan çiçek 2-güzel bayan 3-çekici insan.
Embiya Peygamberler, Evliya.
Evliya 1.Anlamı: Veliler. 2.Anlamı: Allah'ın dostları. 3.Anlamı: İman edip salih amel işleyenler. 4.Anlamı: Allah yolunda mallan ve canlarıyla cihad edenler. 5. Allah'ın emaneti olan dinini ve hükümlerini yeryüzünde tevelli ederek korumaya çalışanlar.
Liya Sabrın en güzeli
Zekeriya Erkek, Adam.
Ziya aydınlık,nur


Enbiya isminin anlamı Enbiya ne demek Enbiya isim analizi

Tags : Enbiya isminin anlamı nedir Enbiya ne anlama geliyor Enbiya ne demek Enbiya isminin anlamı Enbiya isminin anlamı nedir Enbiya ne anlama geliyor Enbiya ne demek Enbiya isminin anlamı Enbiya isminin anlamı nedir Enbiya ne anlama geliyor Enbiya ne demek Enbiya isminin anlamı Enbiya isminin anlamı nedir Enbiya ne anlama geliyor Enbiya ne demek Enbiya isminin anlamı Enbiya isminin anlamı nedir Enbiya ne anlama geliyor Enbiya ne demek Enbiya isminin anlamı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı...