Evvah İsminin Anlamı

Evvah : 1. Çok ah eden. 2.Anlamı: Çok dua eden. 3.Anlamı: Merhametli. 4.Anlamı: İmanı sağlam. 5. Din bilgisi çok geniş olan kimse. 6. Kur'an-ı Kerimde bu isimle Hz.İbrahim vasıflandırılmıştır.Evvah İsminin Analizi

E : Ruhsal karışıklığı temsil eder, yani üzüntü ve sevinci bir arada yaşayan ve ruhsal gel gitleri olan kişiliği ifade eder.

V : Kendi içine dönük, umursamaz bir kişiliği ifade eder, bana dokunmayan yılan bin yaşasın felsefesiyle hareket eden kişilik örneği.

V : Kendi içine dönük, umursamaz bir kişiliği ifade eder, bana dokunmayan yılan bin yaşasın felsefesiyle hareket eden kişilik örneği.

A : Algılama gücü ve mantık yürütme kabiliyeti yüksek kişiliği temsil eder.

H : Sakin ve durağan bir kişiliği ifade eder.Evvah İsmiyle Uyumlu İsimler

Revah 1. Bir şeyi elde etmeden doğan neşe. 2.Anlamı: Güneş battıktan sonra gece oluncaya kadar geçen zaman.


Evvah isminin anlamı Evvah ne demek Evvah isim analizi

Tags : Evvah isminin anlamı nedir Evvah ne anlama geliyor Evvah ne demek Evvah isminin anlamı Evvah isminin anlamı nedir Evvah ne anlama geliyor Evvah ne demek Evvah isminin anlamı Evvah isminin anlamı nedir Evvah ne anlama geliyor Evvah ne demek Evvah isminin anlamı Evvah isminin anlamı nedir Evvah ne anlama geliyor Evvah ne demek Evvah isminin anlamı Evvah isminin anlamı nedir Evvah ne anlama geliyor Evvah ne demek Evvah isminin anlamı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı...