Eyüb İsminin Anlamı

Eyüb : 1. Sabırlı. 2.Anlamı: Dönen, pişman olan, günahlarına tevbe eden demektir. Kur'an'da adı geçen peygamberlerden. Güzel sabır sahibi. Allah'ın imtihanına güzellikle sabredip mükafat ve ihsana ulaşmıştır. -Türk dil kuralı açısından "b/p" olarak okunur.Eyüb İsminin Analizi

E : Ruhsal karışıklığı temsil eder, yani üzüntü ve sevinci bir arada yaşayan ve ruhsal gel gitleri olan kişiliği ifade eder.

Y : Geçmişteki izleri, üzüntü ve diğer olayları sürekli yaşarlar, geçmişlerini asla unutmazlar ve güçlü bir kişilik yapısı gösterirler.

Ü : Başarıları devamlı engellenen.

B : Ön sezileri kuvvetli kişiliği temsil eder. En olumsuz olaylarda dahi umutlarını yitirmeyen kişiliktir, aynı zamanda.

Eyüb isminin anlamı Eyüb ne demek Eyüb isim analizi

Tags : Eyüb isminin anlamı nedir Eyüb ne anlama geliyor Eyüb ne demek Eyüb isminin anlamı Eyüb isminin anlamı nedir Eyüb ne anlama geliyor Eyüb ne demek Eyüb isminin anlamı Eyüb isminin anlamı nedir Eyüb ne anlama geliyor Eyüb ne demek Eyüb isminin anlamı Eyüb isminin anlamı nedir Eyüb ne anlama geliyor Eyüb ne demek Eyüb isminin anlamı Eyüb isminin anlamı nedir Eyüb ne anlama geliyor Eyüb ne demek Eyüb isminin anlamı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı...