Gülbeyza İsminin Anlamı

Gülbeyza : Gül : Bir çiçek adı. Beyza : 1.Anlamı: daha ak, çok beyaz. 2.Anlamı: günahtan kaçınmış. günahla kirlenmemiş. Gül ve Beyza isimlerinin birleşiminden oluşmuştur.Gülbeyza İsminin Analizi

G : İnatçı kişilik, gerginlik ve üstün güçlere sahip olma arzusunu ifade eder.

Ü : Başarıları devamlı engellenen.

L : Sanatsal yönleri olan kabiliyetli kişilik ifadesidir.

B : Ön sezileri kuvvetli kişiliği temsil eder. En olumsuz olaylarda dahi umutlarını yitirmeyen kişiliktir, aynı zamanda.

E : Ruhsal karışıklığı temsil eder, yani üzüntü ve sevinci bir arada yaşayan ve ruhsal gel gitleri olan kişiliği ifade eder.

Y : Geçmişteki izleri, üzüntü ve diğer olayları sürekli yaşarlar, geçmişlerini asla unutmazlar ve güçlü bir kişilik yapısı gösterirler.

Z : Bilimsel açıdan başarılı, okumayı seven, akademik anlamda başarılı kişilik ifadesidir.

A : Algılama gücü ve mantık yürütme kabiliyeti yüksek kişiliği temsil eder.Gülbeyza İsmiyle Uyumlu İsimler

Ayza Ay gibi güzel yüzlü kız
Beyza 1.Anlamı: Daha ak, çok beyaz. 2.Anlamı: Günahtan kaçınmış. Günahla kirlenmemiş.
Feyza 1.Anlamı: Suyun taşıp akması. 2.Anlamı: Bolluk, çokluk, verimlilik, fazlalık, gürlük, ilerleme, çoğalma. 3.Anlamı: İlim, irfan. 4.Anlamı: Feyz ile dolu olan.
İleyza Uzaktan gelen ezan sesi


Gülbeyza isminin anlamı Gülbeyza ne demek Gülbeyza isim analizi

Tags : Gülbeyza isminin anlamı nedir Gülbeyza ne anlama geliyor Gülbeyza ne demek Gülbeyza isminin anlamı Gülbeyza isminin anlamı nedir Gülbeyza ne anlama geliyor Gülbeyza ne demek Gülbeyza isminin anlamı Gülbeyza isminin anlamı nedir Gülbeyza ne anlama geliyor Gülbeyza ne demek Gülbeyza isminin anlamı Gülbeyza isminin anlamı nedir Gülbeyza ne anlama geliyor Gülbeyza ne demek Gülbeyza isminin anlamı Gülbeyza isminin anlamı nedir Gülbeyza ne anlama geliyor Gülbeyza ne demek Gülbeyza isminin anlamı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı...