Hıyre İsminin Anlamı

Hıyre : Kamaşık, donuk, fersiz gözHıyre İsminin Analizi

H : Sakin ve durağan bir kişiliği ifade eder.

Y : Geçmişteki izleri, üzüntü ve diğer olayları sürekli yaşarlar, geçmişlerini asla unutmazlar ve güçlü bir kişilik yapısı gösterirler.

R : Tereddütlü kişilik demektir, karar vermede zorlanmalar yaşarlar.

E : Ruhsal karışıklığı temsil eder, yani üzüntü ve sevinci bir arada yaşayan ve ruhsal gel gitleri olan kişiliği ifade eder.Hıyre İsmiyle Uyumlu İsimler

Ebu Hureyre Suffe ashabındandır. Birçok hadis rivayet etmiştir
Hurayre 1.Anlamı: Kedicik, kedi yavrusu. 2.Anlamı: Ebu Hüreyre: Ashab-ı Kiram'dan en çok hadis rivayet eden sahabi. Kedi yavrularını çok sevdiği için bu ismi aldığı söylenir.
Hüreyre Kedicik, kedi yavrusu. - Ebu Hüreyre: Ashab-ı Kiram'dan en çok hadis rivayet eden sahabi. Kedi yavrularını çok sevdiği için bu ismi aldığı söylenir.
Sümeyra/Sümeyre Meyve çağlası, kıvrılmış yaprak
Sümeyre Meyve çağlası, kıvrılmış yaprak


Hıyre isminin anlamı Hıyre ne demek Hıyre isim analizi

Tags : Hıyre isminin anlamı nedir Hıyre ne anlama geliyor Hıyre ne demek Hıyre isminin anlamı Hıyre isminin anlamı nedir Hıyre ne anlama geliyor Hıyre ne demek Hıyre isminin anlamı Hıyre isminin anlamı nedir Hıyre ne anlama geliyor Hıyre ne demek Hıyre isminin anlamı Hıyre isminin anlamı nedir Hıyre ne anlama geliyor Hıyre ne demek Hıyre isminin anlamı Hıyre isminin anlamı nedir Hıyre ne anlama geliyor Hıyre ne demek Hıyre isminin anlamı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı...