Kayyum İsminin Anlamı

Kayyum : 1. Gökleri, yeri ve herşeyi tutan. Herşeyin varlık sahibi olabilmesi için gerekeni veren. Allah'ın isimlerinden.Kayyum İsminin Analizi

K : Başarılı, unvan sahibi ve daima yükselen bir kişiliği ifade eder.

A : Algılama gücü ve mantık yürütme kabiliyeti yüksek kişiliği temsil eder.

Y : Geçmişteki izleri, üzüntü ve diğer olayları sürekli yaşarlar, geçmişlerini asla unutmazlar ve güçlü bir kişilik yapısı gösterirler.

Y : Geçmişteki izleri, üzüntü ve diğer olayları sürekli yaşarlar, geçmişlerini asla unutmazlar ve güçlü bir kişilik yapısı gösterirler.

U : Durgun görünümlü, çok ağır hareket eden, işlerini ağırdan alan bir profil çizen kişilik.

M : Ticarete yatkınlık ve yüksek zeka seviyeli kişiliği ifade eder.Kayyum İsmiyle Uyumlu İsimler

Abdülkayyum Bu isim her şeyin bir varlık olarak durabilmesi için neye ihtiyacı varsa onu veren, gökleri, yeri ve her şeyi tutan, baki, kaim Allah'ın kulu. - Kayyum, Allah'ın isimlerindendi. (bkz. el-Kayyum)
Doyum Ganimet almış
Oyum Oymak işi


Kayyum isminin anlamı Kayyum ne demek Kayyum isim analizi

Tags : Kayyum isminin anlamı nedir Kayyum ne anlama geliyor Kayyum ne demek Kayyum isminin anlamı Kayyum isminin anlamı nedir Kayyum ne anlama geliyor Kayyum ne demek Kayyum isminin anlamı Kayyum isminin anlamı nedir Kayyum ne anlama geliyor Kayyum ne demek Kayyum isminin anlamı Kayyum isminin anlamı nedir Kayyum ne anlama geliyor Kayyum ne demek Kayyum isminin anlamı Kayyum isminin anlamı nedir Kayyum ne anlama geliyor Kayyum ne demek Kayyum isminin anlamı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı...