Keykavus İsminin Anlamı

Keykavus : 1. Adil, necip. 2.Anlamı: Keyaniyan'ın II. padişahı olup Keykubat'ın torunu ve halefidir. Key'lerin ikinci padişahı.Keykavus İsminin Analizi

K : Başarılı, unvan sahibi ve daima yükselen bir kişiliği ifade eder.

E : Ruhsal karışıklığı temsil eder, yani üzüntü ve sevinci bir arada yaşayan ve ruhsal gel gitleri olan kişiliği ifade eder.

Y : Geçmişteki izleri, üzüntü ve diğer olayları sürekli yaşarlar, geçmişlerini asla unutmazlar ve güçlü bir kişilik yapısı gösterirler.

K : Başarılı, unvan sahibi ve daima yükselen bir kişiliği ifade eder.

A : Algılama gücü ve mantık yürütme kabiliyeti yüksek kişiliği temsil eder.

V : Kendi içine dönük, umursamaz bir kişiliği ifade eder, bana dokunmayan yılan bin yaşasın felsefesiyle hareket eden kişilik örneği.

U : Durgun görünümlü, çok ağır hareket eden, işlerini ağırdan alan bir profil çizen kişilik.

S : Hayalperestliği sembolize eder. Aşırı hayal kuran kişilik.Keykavus İsmiyle Uyumlu İsimler

Tavus Sülüngillerden, erkeğinin tüyleri uzun, kuyruğu parlak, güzel renkli bir kuş türü.


Keykavus isminin anlamı Keykavus ne demek Keykavus isim analizi

Tags : Keykavus isminin anlamı nedir Keykavus ne anlama geliyor Keykavus ne demek Keykavus isminin anlamı Keykavus isminin anlamı nedir Keykavus ne anlama geliyor Keykavus ne demek Keykavus isminin anlamı Keykavus isminin anlamı nedir Keykavus ne anlama geliyor Keykavus ne demek Keykavus isminin anlamı Keykavus isminin anlamı nedir Keykavus ne anlama geliyor Keykavus ne demek Keykavus isminin anlamı Keykavus isminin anlamı nedir Keykavus ne anlama geliyor Keykavus ne demek Keykavus isminin anlamı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı...