Keykubad İsminin Anlamı

Keykubad : 1. Büyük ve ulu padişah. 2.Anlamı: Keykavus'un dedesi olan ünlü padişah. 3.Anlamı: Key'lerin ilk padişahı. - Türk dil kuralları açısından "d/t" olarak kullanılır.Keykubad İsminin Analizi

K : Başarılı, unvan sahibi ve daima yükselen bir kişiliği ifade eder.

E : Ruhsal karışıklığı temsil eder, yani üzüntü ve sevinci bir arada yaşayan ve ruhsal gel gitleri olan kişiliği ifade eder.

Y : Geçmişteki izleri, üzüntü ve diğer olayları sürekli yaşarlar, geçmişlerini asla unutmazlar ve güçlü bir kişilik yapısı gösterirler.

K : Başarılı, unvan sahibi ve daima yükselen bir kişiliği ifade eder.

U : Durgun görünümlü, çok ağır hareket eden, işlerini ağırdan alan bir profil çizen kişilik.

B : Ön sezileri kuvvetli kişiliği temsil eder. En olumsuz olaylarda dahi umutlarını yitirmeyen kişiliktir, aynı zamanda.

A : Algılama gücü ve mantık yürütme kabiliyeti yüksek kişiliği temsil eder.

D : Üstün gücü temsil eder, hırslı ve zorluklara direnen kişiliği ifade eder.Keykubad İsmiyle Uyumlu İsimler

Abad Şen , bayındır,Sonsuz gelecek zamanlar.
Abbad Allaha itaat ve ibadet eden, kulluğunu hakkıyla yeri­ne getiren. Yasaklarından kaçınan. -Abbad b. Bişr. Ashab dan.


Keykubad isminin anlamı Keykubad ne demek Keykubad isim analizi

Tags : Keykubad isminin anlamı nedir Keykubad ne anlama geliyor Keykubad ne demek Keykubad isminin anlamı Keykubad isminin anlamı nedir Keykubad ne anlama geliyor Keykubad ne demek Keykubad isminin anlamı Keykubad isminin anlamı nedir Keykubad ne anlama geliyor Keykubad ne demek Keykubad isminin anlamı Keykubad isminin anlamı nedir Keykubad ne anlama geliyor Keykubad ne demek Keykubad isminin anlamı Keykubad isminin anlamı nedir Keykubad ne anlama geliyor Keykubad ne demek Keykubad isminin anlamı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı...