Lebabe İsminin Anlamı

Lebabe : Akıl sahibi olmaLebabe İsminin Analizi

L : Sanatsal yönleri olan kabiliyetli kişilik ifadesidir.

E : Ruhsal karışıklığı temsil eder, yani üzüntü ve sevinci bir arada yaşayan ve ruhsal gel gitleri olan kişiliği ifade eder.

B : Ön sezileri kuvvetli kişiliği temsil eder. En olumsuz olaylarda dahi umutlarını yitirmeyen kişiliktir, aynı zamanda.

A : Algılama gücü ve mantık yürütme kabiliyeti yüksek kişiliği temsil eder.

B : Ön sezileri kuvvetli kişiliği temsil eder. En olumsuz olaylarda dahi umutlarını yitirmeyen kişiliktir, aynı zamanda.

E : Ruhsal karışıklığı temsil eder, yani üzüntü ve sevinci bir arada yaşayan ve ruhsal gel gitleri olan kişiliği ifade eder.Lebabe İsmiyle Uyumlu İsimler

Aftabe 1.Anlamı: Su kabı. 2.Anlamı: Güneş biçiminde yapılan mücevher
Akabe 1.Anlamı: Sarp geçit, çı­kılması zor yokuş. 2.Anlamı: Tehlike. Atlatıl­ması zor güçlük, muhtıra
Sahabe 1. Sahipler, sahip çıkanlar, tutanlar. 2.Anlamı: Asr-ı saadet döneminde yaşamış ve Hz. Muhammed'i görmüş mü'min kimse.
Sehabe Tek bulut
Übabe (bkz. Übab)
Ukabe Sahabe.


Lebabe isminin anlamı Lebabe ne demek Lebabe isim analizi

Tags : Lebabe isminin anlamı nedir Lebabe ne anlama geliyor Lebabe ne demek Lebabe isminin anlamı Lebabe isminin anlamı nedir Lebabe ne anlama geliyor Lebabe ne demek Lebabe isminin anlamı Lebabe isminin anlamı nedir Lebabe ne anlama geliyor Lebabe ne demek Lebabe isminin anlamı Lebabe isminin anlamı nedir Lebabe ne anlama geliyor Lebabe ne demek Lebabe isminin anlamı Lebabe isminin anlamı nedir Lebabe ne anlama geliyor Lebabe ne demek Lebabe isminin anlamı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı...