Leyal İsminin Anlamı

Leyal : GecelerLeyal İsminin Analizi

L : Sanatsal yönleri olan kabiliyetli kişilik ifadesidir.

E : Ruhsal karışıklığı temsil eder, yani üzüntü ve sevinci bir arada yaşayan ve ruhsal gel gitleri olan kişiliği ifade eder.

Y : Geçmişteki izleri, üzüntü ve diğer olayları sürekli yaşarlar, geçmişlerini asla unutmazlar ve güçlü bir kişilik yapısı gösterirler.

A : Algılama gücü ve mantık yürütme kabiliyeti yüksek kişiliği temsil eder.

L : Sanatsal yönleri olan kabiliyetli kişilik ifadesidir.Leyal İsmiyle Uyumlu İsimler

Ciryal 1. Bir nevi kırmızı boya. 2.Anlamı: Altının kırmızılığı. 3.Anlamı: Temiz renk. 4.Anlamı: Saf.
Daniyal Ben-i İsrail peygamberlerinden biri. "Tanrı benim yargıcımdır" anlamına gelir. İki tane Daniyal vardır: a) Babillilcre esir olmuş genç Daniyal, b) Hz. Nuh ile Hz. İbrahim arasında geçen zamanda yaşayan Daniyal
Danyal 1.Anlamı: Kutsal kitapta adı geçen İsrail peygamberi. 2.Anlamı: İbranice de bu ad “Tanrı benim yargıcımdır” anlamındadır.
Duyal Duygulu duyarlı çabuk duygulanan
Feryal Gözleri ışık saçan güzel kız.
Hayal İnsanın beyninde kurduğu düşünceler , kesitler, olaylar
Oyal Oy al
Seyyal Akışkan, sıvı, yerinde duramayan
Zeyyal Uzun etekli


Leyal isminin anlamı Leyal ne demek Leyal isim analizi

Tags : Leyal isminin anlamı nedir Leyal ne anlama geliyor Leyal ne demek Leyal isminin anlamı Leyal isminin anlamı nedir Leyal ne anlama geliyor Leyal ne demek Leyal isminin anlamı Leyal isminin anlamı nedir Leyal ne anlama geliyor Leyal ne demek Leyal isminin anlamı Leyal isminin anlamı nedir Leyal ne anlama geliyor Leyal ne demek Leyal isminin anlamı Leyal isminin anlamı nedir Leyal ne anlama geliyor Leyal ne demek Leyal isminin anlamı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı...