Mavera İsminin Anlamı

Mavera : Ara, geri, bir şeyin ötesinde bulunan



Mavera İsminin Analizi

M : Ticarete yatkınlık ve yüksek zeka seviyeli kişiliği ifade eder.

A : Algılama gücü ve mantık yürütme kabiliyeti yüksek kişiliği temsil eder.

V : Kendi içine dönük, umursamaz bir kişiliği ifade eder, bana dokunmayan yılan bin yaşasın felsefesiyle hareket eden kişilik örneği.

E : Ruhsal karışıklığı temsil eder, yani üzüntü ve sevinci bir arada yaşayan ve ruhsal gel gitleri olan kişiliği ifade eder.

R : Tereddütlü kişilik demektir, karar vermede zorlanmalar yaşarlar.

A : Algılama gücü ve mantık yürütme kabiliyeti yüksek kişiliği temsil eder.



Mavera İsmiyle Uyumlu İsimler

Bera 1.Anlamı: Fazilet. 2.Anlamı: Seçkin olma vasfı. 3.Anlamı: Olgunluk. el-Bera' b. Azib: Ashabdandır. (Küfe-691). Bedir gazası dışında bütün savaşlara katıldı. Rey ve Kazvin'i fethetti. Kufe'de vefat etti
Sera Saray.
Sitera Sitera yıldız kız anlamında kürtçe isim
Suhansera Ahenkli söz söyleyen
Ümera Beyler, emirler
Vera 1.Anlamı: Günah ve haramdan kaçınmak için şüpheli şeylerden uzak durma, takva, ittika. 2.Anlamı: Halk, mahluk, alem, kainat.


Mavera isminin anlamı Mavera ne demek Mavera isim analizi

Tags : Mavera isminin anlamı nedir Mavera ne anlama geliyor Mavera ne demek Mavera isminin anlamı Mavera isminin anlamı nedir Mavera ne anlama geliyor Mavera ne demek Mavera isminin anlamı Mavera isminin anlamı nedir Mavera ne anlama geliyor Mavera ne demek Mavera isminin anlamı Mavera isminin anlamı nedir Mavera ne anlama geliyor Mavera ne demek Mavera isminin anlamı Mavera isminin anlamı nedir Mavera ne anlama geliyor Mavera ne demek Mavera isminin anlamı

YORUMLAR

mavera
kendini beğenmiş