Nesil İsminin Anlamı

Nesil : Aynı çağda yaşayan ve hemen hemen aynı yaşta bulunan kimselerin tümü, kuşak.Nesil İsminin Analizi

N : Üstün güçlere sahip, sağduyulu kişiliği ifade eder.

E : Ruhsal karışıklığı temsil eder, yani üzüntü ve sevinci bir arada yaşayan ve ruhsal gel gitleri olan kişiliği ifade eder.

S : Hayalperestliği sembolize eder. Aşırı hayal kuran kişilik.

I : Hassas, duygusal.

L : Sanatsal yönleri olan kabiliyetli kişilik ifadesidir.Nesil İsmiyle Uyumlu İsimler

Asil 1.Anlamı: Sağlam. 2.Anlamı: İyice kökleşmiş, yüksek duygularla hareket eden. 3.Anlamı: Kendi kendine hareket eden. 4.Anlamı: Soyu, sopu belli.
Çisil İnce yağmur.
Esil 1 - Şerefli, şanlı ve itibarlı Kişi 2- İkindi sonrasından akşama kadar olan vakit 3 - Sağlam anlamlarına gelmektedir. ve Kökeni Osmanlıcadır.
Sesil 1 - Bir organizmanın sap, gövde ve pedisel gibi yapıları olmaksızın doğrudan bir yere oturması. (Örn. Deniz Tabanı) 2 - Çerkezce de güneş ışığı anlamına gelmektedir. 3 - Ayrıca Meryem ananın yanında bulunan bayanlardan birinin ismidir. Kaynak. Ekşi Sözlük


Nesil isminin anlamı Nesil ne demek Nesil isim analizi

Tags : Nesil isminin anlamı nedir Nesil ne anlama geliyor Nesil ne demek Nesil isminin anlamı Nesil isminin anlamı nedir Nesil ne anlama geliyor Nesil ne demek Nesil isminin anlamı Nesil isminin anlamı nedir Nesil ne anlama geliyor Nesil ne demek Nesil isminin anlamı Nesil isminin anlamı nedir Nesil ne anlama geliyor Nesil ne demek Nesil isminin anlamı Nesil isminin anlamı nedir Nesil ne anlama geliyor Nesil ne demek Nesil isminin anlamı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı...