Oflas İsminin Anlamı

Oflas : bk. OflazOflas İsminin Analizi

O : Gizemli kişilik sahibidir. Gizliliği sever.

F : Sakinliği temsil eder, uysal ve güvenilir kişiliğin işaretçisidir.

L : Sanatsal yönleri olan kabiliyetli kişilik ifadesidir.

A : Algılama gücü ve mantık yürütme kabiliyeti yüksek kişiliği temsil eder.

S : Hayalperestliği sembolize eder. Aşırı hayal kuran kişilik.Oflas İsmiyle Uyumlu İsimler

Ahlas 1.Anlamı: Saf, halis, karışımsız. 2.Anlamı: İyi yürekli, temiz kimse. 3.Anlamı: Kur´anî ıstılahta, Allah´a halis ola­rak yönelip ihlaslılıkta ileri bir dereceye varmış kul.
Atlas 1.Anlamı: Üstü ipek, altı pamuk kumaş, diba. 2.Anlamı: Düz, havasız, tüysüz. 3.Anlamı: Büyük harita. 4.Anlamı: Atlas okyanusu. 5. Kuzey Afrika'da Fas, Cezayir'i geçerek Tunus Körfezi'ne kadar uzanan sıradağlara verilen ad.
Barlas Kahraman, savaşçı.
Halas Kurtuluş, kurtulma.
İhlas 1.Anlamı: Halis, temiz doğru sevgi. 2.Anlamı: Gönülden gelen dostluk, samimiyet, doğruluk, bağlılık. 3.Anlamı: Kur'anı Kerim'in 112.Anlamı: suresinin adı.
Talas 1.Anlamı: Yelin kaldırdığı toz. 2.Anlamı: Fırtına, kasırga. 3.Anlamı: Can sıkıntısı. 4.Anlamı: Köşe. 5. Oğuzların 24 boyundan biri.


Oflas isminin anlamı Oflas ne demek Oflas isim analizi

Tags : Oflas isminin anlamı nedir Oflas ne anlama geliyor Oflas ne demek Oflas isminin anlamı Oflas isminin anlamı nedir Oflas ne anlama geliyor Oflas ne demek Oflas isminin anlamı Oflas isminin anlamı nedir Oflas ne anlama geliyor Oflas ne demek Oflas isminin anlamı Oflas isminin anlamı nedir Oflas ne anlama geliyor Oflas ne demek Oflas isminin anlamı Oflas isminin anlamı nedir Oflas ne anlama geliyor Oflas ne demek Oflas isminin anlamı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı...