Peyrev İsminin Anlamı

Peyrev : Ardı sıra giden. Arkasından giden, izinden yürüyenPeyrev İsminin Analizi

P : Kendinden emin kişilik, girdikleri ortamda kendine güvenli tavırlarıyla dikkat çekerler.

E : Ruhsal karışıklığı temsil eder, yani üzüntü ve sevinci bir arada yaşayan ve ruhsal gel gitleri olan kişiliği ifade eder.

Y : Geçmişteki izleri, üzüntü ve diğer olayları sürekli yaşarlar, geçmişlerini asla unutmazlar ve güçlü bir kişilik yapısı gösterirler.

R : Tereddütlü kişilik demektir, karar vermede zorlanmalar yaşarlar.

E : Ruhsal karışıklığı temsil eder, yani üzüntü ve sevinci bir arada yaşayan ve ruhsal gel gitleri olan kişiliği ifade eder.

V : Kendi içine dönük, umursamaz bir kişiliği ifade eder, bana dokunmayan yılan bin yaşasın felsefesiyle hareket eden kişilik örneği.Peyrev İsmiyle Uyumlu İsimler

Husrev Hükümdar, padişah
Hüsrev 1.Anlamı: Padişah, hükümdar, sultan. 2.Anlamı: Hüsrev şirin masalının erkek kahramanı. - Hüsrev: Eserlerini daha çok Farsça yazmış bir Türk şairi ve edibi olup 1253-1325 yıllan arasında Hindistan'da yaşamıştır.
Keyhüsrev 1. Adil ve ulu padişah. 2.Anlamı: Keykavus'un torunu, Siyavuş'un oğlu olan meşhur hükümdar.
Peşrev 1. Türk müziğinin en meşhur saz eseri formu. 2.Anlamı: Güreşten önce güreşçilerin yaptıkları gösteri.
Türev Oluşan, ortaya çıkan, türeyen


Peyrev isminin anlamı Peyrev ne demek Peyrev isim analizi

Tags : Peyrev isminin anlamı nedir Peyrev ne anlama geliyor Peyrev ne demek Peyrev isminin anlamı Peyrev isminin anlamı nedir Peyrev ne anlama geliyor Peyrev ne demek Peyrev isminin anlamı Peyrev isminin anlamı nedir Peyrev ne anlama geliyor Peyrev ne demek Peyrev isminin anlamı Peyrev isminin anlamı nedir Peyrev ne anlama geliyor Peyrev ne demek Peyrev isminin anlamı Peyrev isminin anlamı nedir Peyrev ne anlama geliyor Peyrev ne demek Peyrev isminin anlamı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı...