Revah İsminin Anlamı

Revah : 1. Bir şeyi elde etmeden doğan neşe. 2.Anlamı: Güneş battıktan sonra gece oluncaya kadar geçen zaman.Revah İsminin Analizi

R : Tereddütlü kişilik demektir, karar vermede zorlanmalar yaşarlar.

E : Ruhsal karışıklığı temsil eder, yani üzüntü ve sevinci bir arada yaşayan ve ruhsal gel gitleri olan kişiliği ifade eder.

V : Kendi içine dönük, umursamaz bir kişiliği ifade eder, bana dokunmayan yılan bin yaşasın felsefesiyle hareket eden kişilik örneği.

A : Algılama gücü ve mantık yürütme kabiliyeti yüksek kişiliği temsil eder.

H : Sakin ve durağan bir kişiliği ifade eder.Revah İsmiyle Uyumlu İsimler

Evvah 1. Çok ah eden. 2.Anlamı: Çok dua eden. 3.Anlamı: Merhametli. 4.Anlamı: İmanı sağlam. 5. Din bilgisi çok geniş olan kimse. 6. Kur'an-ı Kerimde bu isimle Hz.İbrahim vasıflandırılmıştır.


Revah isminin anlamı Revah ne demek Revah isim analizi

Tags : Revah isminin anlamı nedir Revah ne anlama geliyor Revah ne demek Revah isminin anlamı Revah isminin anlamı nedir Revah ne anlama geliyor Revah ne demek Revah isminin anlamı Revah isminin anlamı nedir Revah ne anlama geliyor Revah ne demek Revah isminin anlamı Revah isminin anlamı nedir Revah ne anlama geliyor Revah ne demek Revah isminin anlamı Revah isminin anlamı nedir Revah ne anlama geliyor Revah ne demek Revah isminin anlamı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı...