Selena İsminin Anlamı

Selena : Güzellik, bereketli, yağmur (Anlamının farklı yada eksik olduğunu düşünüyorsanız bize yardımcı olabilirsiniz)Selena İsminin Analizi

S : Hayalperestliği sembolize eder. Aşırı hayal kuran kişilik.

E : Ruhsal karışıklığı temsil eder, yani üzüntü ve sevinci bir arada yaşayan ve ruhsal gel gitleri olan kişiliği ifade eder.

L : Sanatsal yönleri olan kabiliyetli kişilik ifadesidir.

E : Ruhsal karışıklığı temsil eder, yani üzüntü ve sevinci bir arada yaşayan ve ruhsal gel gitleri olan kişiliği ifade eder.

N : Üstün güçlere sahip, sağduyulu kişiliği ifade eder.

A : Algılama gücü ve mantık yürütme kabiliyeti yüksek kişiliği temsil eder.Selena İsmiyle Uyumlu İsimler

Asena Türk Mitolojisinde Ergenekon destanında adı geçen dişi kurt
Busena Öpüşmek, öpmek anlamına gelen buse ve 1.Anlamı: Övgü ile ilgili. 2.Anlamı: Şimşek parıltısı anlamlarına gelen sena isimlerinin birleşiminden oluşmuştur.
Gülsena Övmek, methetmek İsim hakkında verilen bilgilerin yanlış yada eksik olduğunu düşünüyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Gürsena Bol övgü anlamında
İrena Su perisi
Lena Alina ve Helena isimlerinin sonundan gelmektedir. İbranice'de Magdalalı Kadın, Arapça'da bizim için , bizden biri ve insan anlamlarına geliyor. Yunanca'da ise günışığı ya da ayışığı anlamına gelir.
Milena Sevilen kız, sevgili
Mutena 1. Özenle dikkatle seçilmiş. 2.Anlamı: Önemli, seçkin. 3.Anlamı: Az bulunur.
Nursena Nur ve Sena isimlerinin birleşiminden oluşmuş bir isimdir.
Sena Alkış, methetme,övgü
Serena Samimi, neşeli ve parlak anlamlarına gelmektedir.


Selena isminin anlamı Selena ne demek Selena isim analizi

Tags : Selena isminin anlamı nedir Selena ne anlama geliyor Selena ne demek Selena isminin anlamı Selena isminin anlamı nedir Selena ne anlama geliyor Selena ne demek Selena isminin anlamı Selena isminin anlamı nedir Selena ne anlama geliyor Selena ne demek Selena isminin anlamı Selena isminin anlamı nedir Selena ne anlama geliyor Selena ne demek Selena isminin anlamı Selena isminin anlamı nedir Selena ne anlama geliyor Selena ne demek Selena isminin anlamı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı...