Sesil İsminin Anlamı

Sesil : 1 - Bir organizmanın sap, gövde ve pedisel gibi yapıları olmaksızın doğrudan bir yere oturması. (Örn. Deniz Tabanı) 2 - Çerkezce de güneş ışığı anlamına gelmektedir. 3 - Ayrıca Meryem ananın yanında bulunan bayanlardan birinin ismidir. Kaynak. Ekşi SözlükSesil İsminin Analizi

S : Hayalperestliği sembolize eder. Aşırı hayal kuran kişilik.

E : Ruhsal karışıklığı temsil eder, yani üzüntü ve sevinci bir arada yaşayan ve ruhsal gel gitleri olan kişiliği ifade eder.

S : Hayalperestliği sembolize eder. Aşırı hayal kuran kişilik.

I : Hassas, duygusal.

L : Sanatsal yönleri olan kabiliyetli kişilik ifadesidir.Sesil İsmiyle Uyumlu İsimler

Asil 1.Anlamı: Sağlam. 2.Anlamı: İyice kökleşmiş, yüksek duygularla hareket eden. 3.Anlamı: Kendi kendine hareket eden. 4.Anlamı: Soyu, sopu belli.
Çisil İnce yağmur.
Esil 1 - Şerefli, şanlı ve itibarlı Kişi 2- İkindi sonrasından akşama kadar olan vakit 3 - Sağlam anlamlarına gelmektedir. ve Kökeni Osmanlıcadır.
Nesil Aynı çağda yaşayan ve hemen hemen aynı yaşta bulunan kimselerin tümü, kuşak.


Sesil isminin anlamı Sesil ne demek Sesil isim analizi

Tags : Sesil isminin anlamı nedir Sesil ne anlama geliyor Sesil ne demek Sesil isminin anlamı Sesil isminin anlamı nedir Sesil ne anlama geliyor Sesil ne demek Sesil isminin anlamı Sesil isminin anlamı nedir Sesil ne anlama geliyor Sesil ne demek Sesil isminin anlamı Sesil isminin anlamı nedir Sesil ne anlama geliyor Sesil ne demek Sesil isminin anlamı Sesil isminin anlamı nedir Sesil ne anlama geliyor Sesil ne demek Sesil isminin anlamı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı...