Torun İsminin Anlamı

Torun : Bir kimseye göre çocuğunun çocuğu.Torun İsminin Analizi

T : Oldukça ketum tavırlı ve duygularını karşısındakine açmayı zor başarabilen kişiliği temsil eder.

O : Gizemli kişilik sahibidir. Gizliliği sever.

R : Tereddütlü kişilik demektir, karar vermede zorlanmalar yaşarlar.

U : Durgun görünümlü, çok ağır hareket eden, işlerini ağırdan alan bir profil çizen kişilik.

N : Üstün güçlere sahip, sağduyulu kişiliği ifade eder.Torun İsmiyle Uyumlu İsimler

Arserun Çabuk,hızlı allah(cc)isimlerinden aydınlatan.
Birun 1. Dışarı. 2.Anlamı: Dış harici. 3.Anlamı: Osmanlı Devleti'nde saray dışında vazifeli memurlar.
Harun Parlayan. Hz. Musa’nın küçük kardeşinin adı. Hz. Harûn (a.s), israilogullari peygamberlerinden, Hz. Musa (a.s)’in kardesi.
Karun 1. Beni İsrail'de zenginliğiyle meşhur olan ve bu yüzden kendisini herşeyin sahibi gibi görmeye başlayıp Allah'a karşı büyüklenen, belki de dünya kapitalistlerinin en eskisi ve en büyüğü olan kişi. Hz. Musa dönemlerinde yaşamış bu müstekbir, ilahi kahır ve intikama uğrayarak bütün servetiyle birlikte ani bir zelzele ve tufan sonucu yerin dibine geçmiştir. 2.Anlamı: Hunnan ile Beni İsrail'e zulmeden Fir'avun'un müşrik nazırlarından. 3.Anlamı: Çok zengin kimse.
Makrun Ulaşmış, kavuşmuş, yakın
Orun 1.Anlamı: Özel, yer. Önemli bir görevlinin çalıştığı yer, makam. 2.Anlamı: Gizli, habersiz. 3.Anlamı: Huy, yaratılış.


Torun isminin anlamı Torun ne demek Torun isim analizi

Tags : Torun isminin anlamı nedir Torun ne anlama geliyor Torun ne demek Torun isminin anlamı Torun isminin anlamı nedir Torun ne anlama geliyor Torun ne demek Torun isminin anlamı Torun isminin anlamı nedir Torun ne anlama geliyor Torun ne demek Torun isminin anlamı Torun isminin anlamı nedir Torun ne anlama geliyor Torun ne demek Torun isminin anlamı Torun isminin anlamı nedir Torun ne anlama geliyor Torun ne demek Torun isminin anlamı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı...