Verda İsminin Anlamı

Verda : GülVerda İsminin Analizi

V : Kendi içine dönük, umursamaz bir kişiliği ifade eder, bana dokunmayan yılan bin yaşasın felsefesiyle hareket eden kişilik örneği.

E : Ruhsal karışıklığı temsil eder, yani üzüntü ve sevinci bir arada yaşayan ve ruhsal gel gitleri olan kişiliği ifade eder.

R : Tereddütlü kişilik demektir, karar vermede zorlanmalar yaşarlar.

D : Üstün gücü temsil eder, hırslı ve zorluklara direnen kişiliği ifade eder.

A : Algılama gücü ve mantık yürütme kabiliyeti yüksek kişiliği temsil eder.Verda İsmiyle Uyumlu İsimler

Arda 1.Anlamı: Hükümdar veya kumandan asası. 2.Anlamı: İşaret olarak yere dikilen çubuk. 3.Anlamı: Meriç ırmağının Edirne yöresindeki önemli bir kolu. 4.Anlamı: Uygur yazılarında geçen çok eski bir Türk adı. 5. Sonra gelen.
Derda İyiliksever, yardımsever
Erda Beyaz karınca
Ferda Yarın / Gelecek zaman/ mecazi anlamda kıyamet günü
Serda Türkçe kökenli bir kız ismi olan Serda'nın anlamı baş ve yüce kişidir. Ermenice de ise "Sevgi ver" anlamına gelmektedir.
Zerda 1.Anlamı: Sarışın, Sarıya çalan renkte. 2.Anlamı: Gönül veren 3.Anlamı: Kayısı çiçeği


Verda isminin anlamı Verda ne demek Verda isim analizi

Tags : Verda isminin anlamı nedir Verda ne anlama geliyor Verda ne demek Verda isminin anlamı Verda isminin anlamı nedir Verda ne anlama geliyor Verda ne demek Verda isminin anlamı Verda isminin anlamı nedir Verda ne anlama geliyor Verda ne demek Verda isminin anlamı Verda isminin anlamı nedir Verda ne anlama geliyor Verda ne demek Verda isminin anlamı Verda isminin anlamı nedir Verda ne anlama geliyor Verda ne demek Verda isminin anlamı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı...