Yahya İsminin Anlamı

Yahya : 1.Anlamı: Allah Lütufkardır anlamında. 2.Anlamı: Bir Peygamber Hz.YahyaYahya İsminin Analizi

Y : Geçmişteki izleri, üzüntü ve diğer olayları sürekli yaşarlar, geçmişlerini asla unutmazlar ve güçlü bir kişilik yapısı gösterirler.

A : Algılama gücü ve mantık yürütme kabiliyeti yüksek kişiliği temsil eder.

H : Sakin ve durağan bir kişiliği ifade eder.

Y : Geçmişteki izleri, üzüntü ve diğer olayları sürekli yaşarlar, geçmişlerini asla unutmazlar ve güçlü bir kişilik yapısı gösterirler.

A : Algılama gücü ve mantık yürütme kabiliyeti yüksek kişiliği temsil eder.Yahya İsmiyle Uyumlu İsimler

İhya 1. Diriltme, diriltilme, canlandırma. 2.Anlamı: Taze can verircesine iyilik lütfetme. 3.Anlamı: Yeniden kuvvetlendirme. 4.Anlamı: Uyandırma, canlandırma, tazelik verme. 5. Allah'ın sıfatlarından.
Kahya 1. Efendi, emir. 2.Anlamı: Ev sahibi, aile reisi. 3.Anlamı: Çiftlik yöneticisi.
Mahya Ramazan gecelerinde, camilerde iki minare arasına gerilen ipler üzerine kandil veya elektrik ampulleriyle yazılan yazı veya yapılan resim.


Yahya isminin anlamı Yahya ne demek Yahya isim analizi

Tags : Yahya isminin anlamı nedir Yahya ne anlama geliyor Yahya ne demek Yahya isminin anlamı Yahya isminin anlamı nedir Yahya ne anlama geliyor Yahya ne demek Yahya isminin anlamı Yahya isminin anlamı nedir Yahya ne anlama geliyor Yahya ne demek Yahya isminin anlamı Yahya isminin anlamı nedir Yahya ne anlama geliyor Yahya ne demek Yahya isminin anlamı Yahya isminin anlamı nedir Yahya ne anlama geliyor Yahya ne demek Yahya isminin anlamı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı...